Raspberry Pi 5 – datum premiéry a základní specifikace

Raspberry Pi 5

Pokud jste fanoušek elektrotechniky a programování zařízení nebo jednoduše často používáte platformu Raspberry Pi, určitě netrpělivě čekáte na 5. verzi tohoto oblíbeného minipočítače. Čtvrtá generace oblíbené „maliny“ měla premiéru v roce 2019. Rychle se z ní stalo oblíbené vybavení jak nadšenců, tak profesionálů. Od jisté doby se na internetu objevuje čím dál více spekulací o Raspberry Pi 5. Kdy se nejnovější verze dostane na trh? Jaká bude specifikace tohoto modelu? Máme odpovědi na několik nejčastěji pokládaných otázek.

Číst dál...

Dílenské vybavení na jednom místě

Dílenské vybavení

Ať už doma opravujete věci jenom z donucení, nebo jste zanícený domácí kutil, bez pořádného vybavení se neobejdete. Nabízíme nejrůznější dílenské vybavení – od nářadí přes spojovací materiál, svítilny, kufry na nářadí až po vrtáky, řezné a brusné kotouče, vodováhy, metry, odměrky, stolky, vozíky nebo nejrůznější ochranné pomůcky. Koupit si u nás můžete také věci pro startování vozidel, autokosmetiku či stavební chemii, jako jsou tmely, pěny, pásky a chemické kotvy.

Číst dál...

Železná výstuž na stavbách

výstuž

Inovativní kompozitní tyče jako výztuž pro betonové konstrukce jsou ve stavebnictví stále používanější. Jsou odolné vůči korozi, jsou pevnější a lehčí než ocel a nemění své vlastnosti ani při změně teplot, a proto je tento nový materiál velmi slibný do budoucna. Jsou také řešením při současných omezených dodávkách stavební oceli.

Číst dál...

Strana 1 z 4

susenky