Největší jeřáby vyrobené v ČR

Jeřáb

Jeřáby od prvopočátků ve starověkém Egyptě prošly mnoha změnami, měly různé podoby i velikosti. Na repliky dávných modelů jeřábů se můžete podívat v muzeích a na výstavách. Dnešní jeřáby dosahují obrovských rozměrů a mají neuvěřitelnou nosnost. Pojďme se podívat na jeden z těch největších, který vyrobila firma v České republice.

Elektrokola a jeho 4 největší mýty

Elektrkola

Zdá se vám, že elektrokolo je nevzhledné těžké monstrum, které je drahé a každému sportovci pro smích? Ani náhodou. Toto jsou nejčastější mylné představy, které o elektrokolech kolují zejména z nedostatku informací. V dnešní době již není potřeba se dřít v potu tváře do kopce na kole, které vám nepomůže, ani nemusíte snižovat vysoké nároky na vzhled a provedení kola. A pokud vyberete chytře, neutrpí ani vaše peněženka.

Chraňte před zimou svoje elektrokola a nářadí, jejich baterie nejsou nesmrtelné

Zima škodí živostnosti baterií, proto chráníme svoji elektroniku před mrazem. Na ochranu některé zařízení zapomínáme. Nejčastěji jsou vystaveny chladu baterie v elektrokolech, navigacích nebo aku nářadí. Tato zařízení zůstávají přes zimu v zahradních kůlnách, kde několik měsíců čelí teplotám pod optimálních 15 stupňů Celsia. Dáme vám radu, jak s akumulátory v zimě zacházet, aby nedošlo k jejich poškození.

susenky