Kvalitní hrnce a nádobí KOLIMAX

KOLIMAX

Když máte doma skutečně kvalitní nádobí, vaření vás baví. Navíc moderní hrnce, kastroly a pánve pomáhají nejen nic nepřipálit, ale díky moderním technologiím, které se při jejich výrobě používají, také šetří stále dražší energie. Investice do kvalitního nádobí se tak rozhodně vyplatí.

Číst dál...

Jak vytisknout perfektní plakát?

tisk

Chystáte sousedskou slavnost, chcete lidi ve vašem městě upozornit na slevovou akci, kterou ve svém obchodě připravujete, či pořádáte koncert nebo divadelní představení, na které zvete fanoušky kultury z širokého okolí? Pak je plakát tou nejlepší možností, jak to vykřičet do světa. Plakát se totiž jednoduše dostane ke všem věkovým, genderovým i sociálním skupinám, na než cílíte.

Číst dál...

Jak se instaluje robotická sekačka

sekačka

Nainstalovat robotickou sekačku si můžete i sami, ale lépe je nechat instalaci na profesionální firmě. Základem instalace je totiž natažení vodícího lanka, kterým se vytyčí sekaná plocha. To není úplně jednoduché zejména v případě, kdy je zahrada členitá a takových ploch je třeba vytyčit hned několik. Správně nastavená sekací plocha také zajistí, aby se robotická sekačka vždy dokázala vrátit zpět do nabíjecí stanice a připravit se tak na další sečení.

Číst dál...

Alternativním palivem číslo jedna je stále LPG – Na trhu jsou nové tovární vozy i bioLPG

LPG

Tento týden probíhá mezinárodní akce LPG Week, jehož součástí je i Autogas Day neboli Den LPG 2020, který se věnuje aktuálnímu vývoji a trendům v oblasti zkapalněného ropného plynu (LPG). V Česku je LPG s velkým náskokem stále jedničkou mezi alternativními palivy. Dokládají to počty nových registrací, přestaveb benzínových motorů, ale i rozsáhlá síť stanic, kde lze LPG natankovat. V poslední době se dokonce hovoří o jisté renesanci LPG, jelikož se na českém trhu objevilo hned několik nových modelů vozidel s tovární LPG zástavbou. Novinkou na trhu je také bioLPG vyrobené z obnovitelných zdrojů, které má ve srovnání s fosilním LPG až o 70 % nižší uhlíkovou stopu.

Číst dál...

Strana 1 z 3

susenky