Pečící kameny

Pečící kameny

Návrat k přírodním prvkům prostupuje celý náš život a stále více se projevuje také při vaření. Touha jíst zdravě a zároveň chutně nás vede k hledání moderních metod vaření. Proto je velmi oblíbené grilování. Vůně barbecue se line od jara do podzimu téměř z každé zahrady. Minimum tuku se při grilování používá při přípravě masa, nebo zeleniny na grilovacích pečících kamenech, nebo deskách.

Číst dál...

Fakta o testosteronu

Testosteron

Testosteron - nejdůležitější mužský hormon, který je odpovědný primárně za tvorbu spermií, ale může ovlivňovat i mnoho dalších aspektů života. Mezi příznaky nízké hladiny testosteronu se řadí ztráta zájmu o sex, únava, chronické nemoci, tloustnutí či ztráta vlasů.

Číst dál...

5 perliček, která jste možná nevěděli o zrcadlech

zrcadla

Zrcadlo, dnes je pro nás zcela přirozenou součástí každého interiéru či koupelny. Vždy tomu tak ale nebylo a v řadě zemí světa se dodnes v odraze v zrcadle lidé nepoznávají. Proč tomu tak je? Jak je to s odrazem obrazu či zvuku, a co všechno nám zrcadla umožňují? Tyto a další zajímavosti prozrazuje Lucie Hronová ze společnosti Amirro, která se zabývá výrobou zrcadel.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky