Fakta o testosteronu

Testosteron

Testosteron - nejdůležitější mužský hormon, který je odpovědný primárně za tvorbu spermií, ale může ovlivňovat i mnoho dalších aspektů života. Mezi příznaky nízké hladiny testosteronu se řadí ztráta zájmu o sex, únava, chronické nemoci, tloustnutí či ztráta vlasů.

Číst dál...

5 perliček, která jste možná nevěděli o zrcadlech

zrcadla

Zrcadlo, dnes je pro nás zcela přirozenou součástí každého interiéru či koupelny. Vždy tomu tak ale nebylo a v řadě zemí světa se dodnes v odraze v zrcadle lidé nepoznávají. Proč tomu tak je? Jak je to s odrazem obrazu či zvuku, a co všechno nám zrcadla umožňují? Tyto a další zajímavosti prozrazuje Lucie Hronová ze společnosti Amirro, která se zabývá výrobou zrcadel.

Číst dál...

Podpořte svou vitalitu a zamezte tím syndromu vyhoření

syndrom vyhoření

Únava, nezvladatelný stres, podráždění a spánková deprivace. Takové jsou projevy vyhoření. Dlouhodobým stresem trpí zejména vrcholoví manažeři. Stres má vliv na na psychické i fyzické zdraví. Konečným projevem je syndrom vyhoření, kterým trpí zejména muži středního věku. Důsledky enormního tlaku na výkon se postupně odráží na psychické i fyzické kondici. O syndromu se proto také hovoří jako o manažerské nemoci.

Číst dál...

Víte, jaké má káva výhody? Všechno tajemství je v kávových zrnech

káva

Různé studie prokázaly léčivé účinky látek obsažených v této rostlině. Avšak se najdou i tací odborníci, kteří tyto studie vyvrací. Vzniká tak prostor pro neustálou diskusi. Pojďme společně proniknout do provoněného světa kávy, představit si správný způsob její přípravy a ukázat si možnosti a benefity, které tato plodina ukrývá.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky