Dílenské vybavení na jednom místě

Dílenské vybavení

Ať už doma opravujete věci jenom z donucení, nebo jste zanícený domácí kutil, bez pořádného vybavení se neobejdete. Nabízíme nejrůznější dílenské vybavení – od nářadí přes spojovací materiál, svítilny, kufry na nářadí až po vrtáky, řezné a brusné kotouče, vodováhy, metry, odměrky, stolky, vozíky nebo nejrůznější ochranné pomůcky. Koupit si u nás můžete také věci pro startování vozidel, autokosmetiku či stavební chemii, jako jsou tmely, pěny, pásky a chemické kotvy.

Stále bohatší je kategorie ručního nářadí a příslušenství k němu. Nejrůznější šroubováky můžete koupit samostatně i v různě specializovaných sadách. Jsou mezi nimi i úhlové šroubováky, šroubováky se zásobníky na bity, s úderníky, s výměnnými teleskopickými nástavci atd. Tesařská dláta s dřevěnou rukojetí různých rozměrů si můžete doplnit také o brusný kámen na dláta, případně si vybrat dláta s úderníkem. Klasické kleště doplňují multifunkční modely na dřevo nebo na kov. Pro tmely a další materiály je potřeba mít vhodnou pistoli na kartuše či montážní pěnu.

Při práci v dílně, ale nejen tam je často třeba něco připevnit. Proto jsou v nabídce e-shopu Labbro jednoruční svěrky, včetně nastavitelných, a také rozličné upínací popruhy s háky, nebo rohatkovým mechanismem. Důležité jsou rovněž kvalitní zalamovací nože a multifunkční nůžky, klíče a ráčny, nebo sponkovačky. Pro práci je skvělé také pořádné osvětlení, ať se jedná o ruční či čelové svítilny, nebo dílenské reflektory.

Ochrana při práci je stejně důležitá u kutilů jako u profesionálních řemeslníků. Můžete si pořídit různé druhy ochranných brýlí, ochranné rukavice a helmy, sluchátka či špunty do uší pro ochranu sluchu, ale také ochranné a krycí plachty, ochranné potahy a vaky. V nabídce jsou také navijáky hadic, vypouštěcí ventily, míchací nástavce, špachtle, trychtýře, různé pásky a další výrobky.

susenky

 

Magazinx.cz