V Dolní Moravě se konají přípravy na aktivní jaro s relaxem a zábavou pro rodiny

Lyžařská sezóna končí a Horský resort Dolní Morava chystá na jaro spoustu aktivit, které budou bavit děti i dospělé. Vydejte se přivítat jaro na horské pláně a dopřejte si jedinečné zážitky včetně opravdového odpočinku.

Vaše děti čeká program v dětských zážitkových parcích. Pískový svět poodhalí archeologická tajemství, Lesní zážitkový park vypráví příběh lesa a Mamutíkův vodní park ukáže hravost přírodních živlů. Do Mamutíkova vodního parku v průběhu příštích měsíců navíc přibude nová, ve světě ojedinělá, obří atrakce, kterou jen tak nepřehlédnete! Děti, ale i dospělí se mohou těšit na nové velkolepé zážitky!

Ty, co se rádi zasní, zveme na Stezku v oblacích. Cesta tyčící se nad překrásnou krajinou pod Králickým Sněžníkem vás očaruje jedinečnými pohledy. Vydejte se některou z turistických stezek klikatící se pod Stezkou v oblacích a užijte si probouzející se přírodu plnými doušky. Vypůjčte si s celou rodinou kolo a užijte si jarní cykloturistiku. Kromě kol se nabízí také koloběžky, šlapací káry Berg, pro neposedy trampolíny, bobová dráha, BagJump, sedačková lanovka, disk golf či případně rozsáhlý Adrenalin park.

Po těžkém dni se jistě stane odpočinek ve wellness hotelu Vista. Děti se zabaví na některém z animačních programů s Mamutíkem. Nejde ale o obyčejné hlídání (které je zde samozřejmě také k dispozici). Propracované programy zabaví i ty nejmenší včetně teenagerů. Vaše ratolesti se zapojí do pohybových aktivit, výtvarných dílen, ale také do speciálních programů, které je každý den provedou jiným tématem. Při něm zapomenou na zlobení, a ještě se něco dozví. V nabídce jsou také speciální animační programy ve vodě například s vodním pólem nebo plaváním dětí a rodičů.

Dospělí si tu najdou své a určitěse nebudou nudit. Dopřát si mohou hýčkání ve wellness světě. Kromě bazénu a vířivky se budete moct uvolnit například na wellness terapiích, masážích pro zdraví a imunitu, masážních rituálech, koupelích a spa procedurách, kosmetiku nebo bude moct věnovat čas sobě ve fitness & kardio centru. A večer se můžete společně odměnit gastronomickým zážitkem na prvotřídní večeři formou bufetu. Vyberte si některý z rodinných pobytů se zvýhodněnými vstupy a naplánujte si ty nejlepší jarní prázdniny na Dolní Moravě! Podrobnější informace o Stezce v oblacích, dětských zážitkových parcích, aktivitách, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz

susenky

 

Magazinx.cz