Jakou tiskárnu pořídit do prodejny nebo provozovny?

tiskárna

Vedete vlastní business, máte svoji prodejnu, hledáte kvalitní tiskárnu a nevíte jakou si pořídit?

Ať už potřebujete tisknout faktury, reklamace, potvrzení nebo jiné administrativní dokumenty, je důležité mít takovou tiskárnu, která toto zvládne rychle, neboť věnovat čas zákazníkům je důležitější.

Jakou tiskárnu vybrat?

Nejlepší tiskárna pro váš podnik by měla být schopna zpracovat velké množství stránek za přijatelnou cenu bez neustálého vyčerpávání inkoustu. Stránky by se měly tisknout rychle a tiskárna by měla mít další funkce, jako je oboustranný tisk nebo automatický podavač dokumentů, což vám pomůže zjednodušit práci. Samozřejmě je ale jen na vás, co od tiskárny očekáváte.

Multifunkční tiskárna

Výše zmíněné úlohy vám zajistí multifunkční tiskárna. S tímto typem tiskárny budete moci jak tisknout, tak kopírovat i skenovat. Multifunkční tiskárna umí téměř vše a bude se vám hodit jak v práci na tisk důležitých dokumentů, tak u vás doma na tisk domácích úkolů vašich dětí. Moderní tiskárny vám umožní připojení přes váš mobilní telefon skrze WiFi nebo Bluetooth. Multifunkční tiskárna je nejlepší volbou, pokud chcete mít svůj dokument ihned v ruce a nemáte ve svém podniku nebo bytě prostor pro více zařízení. Nutno je však počítat s tím, že kvalita kopírování a skenu nebude taková, jako byste si pořídili samostatné zařízení. Můžete si vybrat mezi modely pro barevný tisk nebo pouze černobílý tisk a mezi inkoustovou, laserovou nebo LED.

Inkoustová tiskárna

Jsou vhodné jak pro tisk textových dokumentů, tak fotografií. Její pořizovací cena je nižší.

Laserová tiskárna

Tento typ tiskárny bude pro vás ideální tehdy, pokud budete potřebovat velké objemy textových dokumentů. LED tiskárna funguje na podobném principu jako laserová tiskárna, ale místo laseru používá LED diody. Jejich pořizovací cena je vyšší.

jakou tiskarnu poridit do prodejny nebo provozovny

Náplně do tiskárny

Při výběru tiskárny je také důležitým aspektem dostupnost jejích náhradních náplní. Při nákupu na TisknuLevne.cz seženete náplně pro jakoukoliv tiskárnu, pro kterou se rozhodnete.

Jaký je rozdíl mezi originálním a alternativním tonerem?

Originální tonery nebo chcete li náplně jsou takové, které pochází od výrobce dané tiskárny. Je menší pravděpodobnost, že originální náplň byste následně chtěli reklamovat, nicméně její cena je vyšší. Alternativní toner oproti tomu má jiného výrobce než tiskárna. Některé typy dosahují kvality originálu a jejich cena je nižší. Nelze však zaručit, že právě vaše tiskárna přijme alternativní náplň.

susenky

 

Magazinx.cz