Kvalitní hrnce a nádobí KOLIMAX

KOLIMAX

Když máte doma skutečně kvalitní nádobí, vaření vás baví. Navíc moderní hrnce, kastroly a pánve pomáhají nejen nic nepřipálit, ale díky moderním technologiím, které se při jejich výrobě používají, také šetří stále dražší energie. Investice do kvalitního nádobí se tak rozhodně vyplatí.

Ať už potřebujete celou sadu, nebo třeba jen jednu speciální pánev, zárukou kvality jsou výrobky české značky KOLIMAX. Společnost vyrábí v České republice vysoce kvalitní nádobí s vynikajícími užitnými vlastnostmi, které vyniká nejen perfektním designem, ale také dlouhou životností. Novodobá historie firmy se začala psát v roce 2000, ale navázala na tradici předchozího výrobce, který kovové a smaltované nádobí vyráběl už od konce 19. století.

Ať už nedáte dopustit na nerezové nádobí, nebo nedáte dopustit na nádobí s nepřilnavým povrchem, výrobky značky KOLIMAX vás nezklamou. Jednotlivě i v sadách s až 12 díly najdete hrnce, kastroly, rendlíky a pánve, samozřejmě i s poklicemi. Jak nerezový, tak nepřilnavý povrch je vyráběn na moderních linkách, přičemž firma spolupracuje se specializovanými dodavateli i ze zahraničí. Keramický povrch GRANITEC je tak od švýcarské společnosti ILAG. KOLIMAX ale nabízí také nerezový a mramorový povrch MRAMORA.

KOLIMAX vyrábí rovněž tlakové hrnce BIOMAX s BIO ventilem, v kterých uvaříte nejen zdravě, ale i ekonomicky, protože jejich sendvičová dna spoří energii potřebnou pro přípravu jídel. Široký je také výběr pánví a rendlíků, ať už mají povrch nerezový, mramorový, nebo keramický. Poklice jsou skleněné, takže lze jednoduše kontrolovat proces vaření, aniž by bylo nutné pokličku zvedat.
E-shop nabízí nádobí tříděné nejen podle typu, ale také podle ceny a oblíbenosti. Nechybí v něm ani specializované výrobky pro parní trouby AEG a ELECTROLUX.

susenky

 

Magazinx.cz