Různá použití dočasného oplocení

oplocení

Dočasné oplocení se používá k různým účelům. Ve srovnání s trvalým oplocením jsou dočasné oplocení panely řetězu, které se snadno montují a instalují.

Blokované propojkami mohou být panely rozříznuty mezi spojkami, aby překonaly kratší vzdálenost, zatímco mohou být znovu připojeny, pokud je oblast, kde budou použity, rozsáhlejší. Není-li připevněn k zemi, je podepřen těžkými výztuhami, aby se z něj stal volně stojící a samonosný plot.

V následujících případech je dočasné mobilní oplocení vhodnější, než použití trvalého oplocení z důvodu jejich krátkodobého použití, flexibility a přenositelnosti.

Jako stavební hromadění

Dočasné oplocení se na stavbách používá k bezpečnostním opatřením pro kolemjdoucí a k zabránění vstupu neoprávněných osob do areálu. Poskytuje také bezpečnostní opatření pro stavební zařízení a zásoby. Dočasné oplocení, pokud se používá na staveništích, se nazývá stavební hromadění.

Pro manipulaci s davem

Dočasné oplocení je obvykle vidět v televizi během masových demonstrací. Používají se k tomu, aby odradili shromážděný dav od vstupu do klíčových oblastí. Mohou být také vidět během distribuce humanitárního zboží během katastrof, činností získávání finančních prostředků a bojových akcí a na dalších akcích sponzorovaných vládou, které vyžadují postupné kroky.

Pro bezpečnost VIP

Celebrity jsou často obtěžovány svými fanatickými fanoušky. Když děláte koncerty či festivaly venku, mobilní oplocení zabrání narušení akce neukázněným publikem.

Pro prevenci kriminality

Zločinu na lidech a majetku se lze vyhnout, když provedeme preventivní opatření - vystavení dočasných plotů, zejména ve skladovacích zařízeních, může sloužit jako překážka pro snadný přístup zlodějům.

Další inovativní použití

Menší dočasné oplocení lze použít i k zadržení domácích zvířat například na farmách.

Dle potřeby, jako doplňky k mobilnímu oplocení můžete využít i mobílní toalety a variabilní kontejnery.

susenky

 

Magazinx.cz