Nejlepší čas koupit si robotickou sekačku

robotická sekačka

Zvyšující se teploty a letos i celkem dost vláhy nastartovaly k životu i trávníky na našich zahradách. Už zase vás čeká pravidelné sekání, které ukončí až podzimní chlad.

Nechcete letos vyměnit nekonečné galeje při sekání trávy za pohodu na zahradním lehátku, hraní tenisu nebo třeba čtení? Stačí k tomu maličkost – vybrat si tu správnou robotickou sekačku. Věřte, že posekat trávník zvládne ještě lépe než vy.

Robotické sekačky mají různé parametry i ceny. Základní dělení je podle velikosti trávníku, o který budou pečovat. V nabídce jsou tak sekačky pro malé, středně velké i velké trávníky. Robotické sekačky značky Gardena spojuje velmi tichý chod. Sekat trávu tak můžete i ve chvíli, kdy máte hosty, nebo pečujete o vnoučata, která potřebují po obědě ještě spát. Vaší novou robotickou sekačku jistě ocení i sousedé.
Pracuje sama

Robotická sekačka pracuje skutečně sama, stačí ji správně naprogramovat a po dokončení sečby se vrátí do nabíjecí stanice a připraví se na další provoz. Máte strach, že nevíte, jak na to? Nechte si sekačku odborně nainstalovat. Specialisté vědí nejlépe, co vámi zakoupená sekačka zvládne. Naprogramují ji tak, aby fungovala optimálně a sekala trávník bez toho, že byste se museli o cokoli starat. Při instalaci vás také technici naučí robotickou sekačku dokonale ovládat.
Zlepší se kvalita trávníku

Díky pravidelnému provozu udržuje robotická sekačka trávník vždy skvěle posečený. Kvalita trávníku se s pravidelnou péčí zlepší, protože se postupně zahustí, do půdy se vrátí vlhkost a živiny a trávník bude zdravější. Inteligentní robotické sekačky GARDENA jsou vybavené sofistikovanou a inovativní technologií, která zajistí vašemu trávníku tu nejlepší údržbu. Pokud si nejste jisti, poraďte se s odborníky. Inspiraci najdete například na webu smart-zahrady.cz. Svou sekačku si můžete vybrat v kamenné prodejně, ale také v e-shopu.

susenky

 

Magazinx.cz